Ruhsal Denge
Ruhsal Denge

NEOWELLNESS terapi nedir?

Neowellness Terapi veya SPD terapileri aynı kavramları ifade etmektedir. SPD, Psikolojide Somatopsişik Dengeleme kavramını ifade etmektedir.

Biorezonans Terapi aslında 35 yılı aşkın geçmişi olan bu terapi türü insan vücudunu titreşimlerden oluşan bir sistem olarak görür. Vücudun enerji alanının niteliği kendini iyileştirme mekanizmalarının ne kadar etkin çalıştığını belirler. Bedendeki bioenerjetik alan ile etkileşerek bedenin sorunlara daha etkin çalışmasını uyarım yapar.

Yaratılan her madde özünde belirli frekansları saklar. Bu frekanslar ile bazı sorunların ortadan kaldırılması mümkün olabilmektedir. Bedenimizi de frekans üreten bir madde olarak algılayan sistem sorunlu bölgelerimizden aldığı frekansları tersleyerek tekrar vücudumuza vermesiyle tamamlanan bir süreçtir. Somatopsişik kelimesi beden ile ruhsal durumu inceleyen bilim dalıdır.

Ülkemizde hak ettiği önem verilmeyen bu yöntem bedenimiz ve ruhsal durumumuzu dengeleme üzerine çalışmaktadır. Bazen ruhsal yapımız bedenimizden hızlı çalışmaktadır. Bazen de bedenimiz ruhsal olarak durumumuza uyum sağlamakta yavaş kalmaktadır.

Yapımızdaki bu iki bileşenin dengeye sahip olmasının iyilik halimize etkisi çok büyüktür. 

Detaylı bilgi için merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.