Cherry Plum Kiraz Eriği Bitkisi

Cherry Plum Kiraz Eriği bitkisi bilimsel adı, Prunus cerasifera dır. Güney Batı Asya, Doğu Avrupa ve Orta Asya’ya özgü bir bitkidir. Dr. Bach bu bitkiyi aklını kaybedeceğini veya delireceğini içeren korkulara iyi geldiğini sağlığı tekrar elde etmede yardımcı olabileceğini keşfetmiştir.

Cherry Plum Kiraz Eriği çiçeği hangi psikolojik durumlara iyi gelir?

Yukarıda bahsedilen korkuların beraberinde gelen sinir krizleri, birilerine veya kendine zarar vereceği korkusu taşıyan kişiler için uygundur. Ayrıca gerilimin büyük olması sebebiyle intihara eğilimin olması durumlarında ve umutsuz, çaresiz bir zihinsel yapıya sahipseniz bu bitkinin Bach çiçeği olarak enerjetik yapısı sizin auranızı düzeltebilir.

Cherry Plum
Cherry Plum


Bu kişiler kontrolsüz bir ruhsal yapıya sahip olduğunu düşünüp bundan korkarlar. İntihar etmenin kurtuluş olduğu düşünülür. Kontrollerini kaybetme korkusuyla yapmayacakları şeyleri bile yapmak zorunda kalma hisleri ve saldırganlık krizlerine girebilirler.

Siz de bu veya buna benzer ruhsal yapı içerisinde hissediyorsanız; sizi merkezimizde uygulayacağımız Bach çiçekleri terapilerine davet ediyoruz.

Detaylı bilgi için merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.