Gizlilik Politikası

Gizliliğinize önem veriyoruz.

Methodist Danışmanlık çağdaş yaşam anlayışı, müşteri memnuniyeti ve güvenliği odaklı hizmet felsefesi gereği, işbu Methodist Danışmanlık kurumsal web sitesi methodist.com.tr adresimize vermiş olduğunuz bilgilerin gizliliğini korumak amacıyla aşağıda belirtilen temel kuralları benimsemektedir.

  • Web Sitemiz’den yalnızca hizmet başvurusu ve bilgi güncelleme amaçlı bilgi girişi yapılmaktadır.
  • Web Sitemiz’e girilen bilgilerin güvenliği açısından merkezimiz sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır.
  • Müşterilerimizin Web Sitemiz’e hizmet başvurusu ve bilgi güncelleme amaçlı girmiş oldukları bilgiler diğer İnternet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.
  • Methodist Danışmanlık söz konusu bilgileri müşterilerin onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır. 
  • Methodist Danışmanlık bu bilgileri sadece gerekli yetkiler ve yasal düzenlemeler çerçevesinde açıklayabilecektir. Methodist Danışmanlık’ın tabi olduğu düzenleyici kurumlar ve/veya yasama, yürütme organ ve mercileri müşteri bilgilerinin açıklanmasını istediğinde, Methodist Danışmanlık bu bilgileri yalnızca gerekli yetkiler çerçevesinde açıklayacaktır. 
  • Web Sitemiz diğer web sitelerine link vermektedir. Gizlilik Politikamız’da yer alan taahhütlerimiz sadece web sitemiz içerisinde geçerlidir ve diğer web sitelerini kapsamamaktadır. Web Sitemiz’den link ile gidilecek diğer web sitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait gizlilik güvencesi ve kullanım şartları geçerlidir. Web sitemizden reklam, banner, içerik maksatlı veya başka bir maksat ile geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi / manevi zarar ve kayıplardan Methodist Danışmanlık sorumlu değildir.
  • Methodist Danışmanlık, destek hizmetler almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu firmaların merkezimizin gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlayacaktır. 
  • Web sitemizde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, Methodist Danışmanlık’a aittir. Web Sitemiz’in içerdiği üçüncü şahıslara ait materyaller dışında kalan bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent, entelektüel ve diğer mülkiyet hakları merkezimizde saklıdır. 
  • Müşterilerimizin kişisel bilgilerinin gizliliğini korumak amacıyla merkezimiz sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Ek olarak bilgi alınmak istenen konularda merkezimize danışmakta tereddüt etmeyiniz. 

Kişisel verilerinizi korumak amacıyla yürürlükte olan Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) kapsamındaki kişisel verilerinizin kullanımı ve korunmasıyla ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Saygılarımızla, 
Methodist Danışmanlık